Obserwuj nas na FB

Newsletter:

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i imprezach? Będziesz o nich wiedział(a) jako pierwszy(a)! Wpisz swój adres e-mail:

Twój e-mail:

___________________

Collectiv player

___________________

Ogłoszenia:

Uwaga!

Masz talent i chcesz dołączyć do naszego zespołu? Moze to właśnie Ciebie szukamy? Nie zwlekaj, oferujemy wyposażenie i wiedzę wraz z przygotowaniem niezbędnym do rozwinięcia twoich umiejętności.

Potrafisz zainteresować swoim talentem (nietylko muzycznym?) wspaniale! Skontaktuj się z nami, dajemy Ci szansę na pokazanie go podczas występów i organizowanych imprez!
Zrób pierwszy krok i zacznij spełniać swoje marzenia!
___________________

Czat dla Was:

ETC POLAND TV "GOT TALENT" show WINNERS TEAM. ELITE TALENT CLUB to Najlepsi akrobaci w Polsce! ETC - Zwycięzcy programu MAM TALENT! ETC tworzą czołowi polscy akrobaci (każdy z nich jest przynajmniej medalistą Mistrzostw Polski Seniorów) Specjalność to akrobacje w swietle UV pzy uzyciu naszych farb! Akrobatyka to ich życie!
www..facebook.com/etc.poland
______________________
SOHO Body Spirit to wyjątkowe miejsce, wyznacznik nowej jakości fitnessu na polskim rynku, klub klasy PREMIUM, inny niż wszystkie. Polecamy!
______________________


Największa szkoła salsy w Krakowie. Szkoła która udziela nauki dla początkujących oraz zaawansowanych tancerzy.
______________________
Zespół Szok

Niewatpliwie polecamy oprawę muzyczną tego zespołu, który gwarantuje nowoczesną jak i tradycyjną wyśmienita oprawę muzyczną imprezy!
______________________
Studio multimedialne, które oferuje usługi designu stron inernetowych, pomoc w ich utrzymaniu i prowadzeniu. Tworzenie spotów wideo, animacji, logo wideo oraz zwykłych prostych logosów na szyldy. Niedrogo i profesjonalnie.
info: biuro@collectiv.pl
______________________
Klub Sztuki Czas to przede wszystkim pasja i miłość do tańca. Klub zlokalizowany jest w DK Mors przy ul. Sportowej w Dębicy i od dawna pełni rolę wychowania tanecznego dębiczan. Polecamy jako najlepsze źródło nauki tańca!
______________________
UKH Cheeloo Dębica to klub hokejowy który rozpędza sie jak gigantyczna lawina. Rozgrywa mecze w II lidze. Polecamy ten najbardziej dynamiczny sport oraz zapraszamy na rekrutację oraz spotkania i treningi młodych adeptów.
______________________
Sklep  zajmuje się dystrybucją wszelkiego dostępnego na rynku sprzętu, niezbędnego do uprawiania piłki siatkowej. Na jego stronach znajdą państwo produkty najlepszych światowych marek, w przystępnych cenach.
______________________
Portal wirtualna Dębica oferuje wirtualny spacer bezposrednio z Twojego PC. Polecamy jako wygodny środek informacji oraz wygodę w zwiedzaniu Twojego miasta.
______________________
Klub Muzyczny Meduza to najstarszy istniejący klub w Dębicy. Historia i tradycja czynia go wyjatkowym miejscem na mapie imprez. Polecamy!
______________________
Najpopularniejszy Dębicki Portal internetowy na którym można znaleźć najświeższe informacje z regionu. Bogate menu informacji, które spewnością zadowoli każdego internautę. Polecamy jako najszybsze żródło informacji o Dębicy.
______________________
Akademia Rozwoju Artystycznego to firma, która oferuje znakomite kursy tańca. Polecamy dla amatorów tej wyjatkowej sztuki.
______________________
Sportowa telewizja internetowa. Relacje i transmisje na żywo z najważniejszych imprez bilardowych w polsce i europie.
______________________

Polski Związek Bilardowy. Organizacja zrzeszająca bilardzistów z całego kraju. Promujaca sport oraz organizator prestiżowych turniejów ogólnopolskich.
______________________
Największy klub bilardowy na Podkarpaciu,
140 miejsc siedzących (+ sala konferencyjna). Klub PINO to organizator wielu turniejów i imprez bilardowych i rozrywkowych rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej, a także lokalnej, stoły bilardowe (12 x 9ft), obiekt klimatyzowany, duży wybór akcesoriów i gadżetów bilardowych (kije, futerały, kapki, wszystko czego potrzebuje bilardzista)

Szukaj na stronie

Loading

Ostatnio dodane galerie

___________________

Ostatnio dodane filmy

___________________

Sonda

___________________

Zaufali nam: