___________________

Nagłośnienie

___________________
RCF Art 325a

Profesjonalne aktywne kolumny, oparte o neodymowy głośnik 15" woofer i 2" neodymowy tytanowy driver. Moc 400W/rms. Pasmo przenoszenia od 45Hz-20kHz, skuteczność max 129db. Duża moc i selektywne brzmienie zamknięte w niewielkiej obudowie. Jest to najwyższa seria 3.. producenta.

(posiadamy 2szt)
______________________
RCF Art 310

Profesjonalne pasywne kolumny dwudrożne, oparte o głośnik 10" woofer i 1" neodymowy tytanowy driver. Moc 300W/rms. Pasmo przenoszenia od 50Hz-20kHz, skuteczność max 127 db. Spora moc i selektywne brzmienie zamknięte w jeszcze mniejszej niewielkiej obudowie. Bardzo mobilne.
(posiadamy 2szt)
______________________
Dr!Aus MC 610
Profesjonalne kolumny satelitarne MC610 oparte o najmocniejszy obecnie 10" midbas marki RCF na rynku oraz Driver RCF 1,75" Czyni z tej bardzo małej i lekkiej kolumny małego potworka, który zdecydowanie przewyższa parametrami wszelką konkurencję w swojej klasie. Moc 600W RMS.
(posiadamy 2 szt.)
______________________
Dr!Aus HF 12

Zawodowy mobilny subbas  posiada 1,2Kw mocy RMS oraz dużą skuteczność juz od 34hz, co daje akustykowi bardzo dużo zastosowań. Wyposarzony w najmocniejszy 15" przetwornik firmy RCF. Przy wadze 28kg i 99db skuteczności czyni go najmocniejszym mobilnym subwooferem z najniższym tzw "zejściem" na polskim rynku w kategorii 15 cali!

(posiadamy 2szt)
______________________
LD Systems DP 4950
Analogowy 4 kanałowy wzmacniacz mocy o poborze prądu 19,5A. 4x 810W lub 2 x 1,6kW RMS w mostku. Klasa H wzmacniacza idealnego do subwooferów.
(posiadamy 1 szt.)
______________________
Dap Audio QI-4600
Cyfrowy 4 kanałowy wzmacniacz mocy klasy D marki DAP Audio (Showtec). Zaprojektowany do instalacji mobilnych. Wszystkie kanały mogą być sterowane indywidualnie. Mały i lekki posiada najlepszy stosunek jakosć cena w swoim przedziale, jest to klon Powersoft m28Q generując przy tym moc 4x 600W RMS lub 2x1200W Bridge w 8ohm.

(Posiadamy 1szt.)
______________________
IMG Stage Line DSM-260 Procesor

Profesjonalne urządzenie do zarządzania systemami głośnikowymi dużej mocy, wyposażone w procesory DSP oraz cyfrowe konwertery. 6 Kanałowy X-over, kompresor, limiter, equalizer i linia opóżniajaca. Podstawa każdego akustyka.
(posiadamy 1szt)
______________________
Ultradrive Pro 2496 Procesor

Zaawansowany cyfrowy 6 kanałowy procesor Xover do zarządzania całym systemem nagłośnienia. Precyzyjny, dynamiczny i parametryczny equalizer, z kilkoma typami ustawień (LP/BP/HP) dla każdego wejścia i wyjścia, osobny Xover dla każdego z kanałów, linia opuźniająca, limiter. To do tej pory jedna z nielicznych najbardziej udanych konstrukcji  Behringera w jego historii.
(posiadamy 1szt)
______________________
DBX 231s Equalizer

Zawodowy 31 pozycyjny (na kanał) equalizer firmy DBX. Urzadzenie w znacznym stopniu ułatwia korekcję/barwę oraz poprawia liniowość brzmienia zestawu nagłośnieniowego.

(posiadamy 1szt)
______________________
Electro Voice S 200 Equalizer

Procesor subcharmonicznych, który rozszerza i podbija pasmo niskich częstotliwości 65-80Hz w systemach nagłośnieniowych. Wyciska ostatnie soki z subwooferów i poprawia dynamikę. Rozszerza równiez subharmoniczne pasmo basowe kolumn satelitarnych.
(posiadamy 2 szt)
______________________
Behringer Dualfex PRO EX-2200

Procesor dźwięku, wielozakresowy system
wzbogacania basu i wysokich częstotliwości. Funkcja „naturalne brzmienie” - technologia VSP oraz „surround”, poszerzanie otoczenia stereo przydatne w małych pomieszczeniach, to właśnie zadania tego urządzenia. W skrócie: dobry wykop dla mniejszych zestawów audio.
(posiadamy 1szt.)
______________________

Ostatnio dodane galerie

___________________

Ostatnio dodane filmy

___________________

Sonda