Obserwuj nas na FB

Newsletter:

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i imprezach? Będziesz o nich wiedział(a) jako pierwszy(a)! Wpisz swój adres e-mail:

Twój e-mail:

___________________

Collectiv player

___________________

Ogłoszenia:

Uwaga!

Masz talent i chcesz dołączyć do naszego zespołu? Moze to właśnie Ciebie szukamy? Nie zwlekaj, oferujemy wyposażenie i wiedzę wraz z przygotowaniem niezbędnym do rozwinięcia twoich umiejętności.

Potrafisz zainteresować swoim talentem (nietylko muzycznym?) wspaniale! Skontaktuj się z nami, dajemy Ci szansę na pokazanie go podczas występów i organizowanych imprez!
Zrób pierwszy krok i zacznij spełniać swoje marzenia!

dr_g (Tomasz Nykiel) Jego początki (2000r.) nie w małych i nieznanych klubach lecz na tamten okres w znanym i szturmowanym klubie Red Planet w Sędziszowie Młp. gdzie zaczął pierwszą rezydenturę. Zdobywane doświadczenie pozwoliło na kreatywność w twórczości. Po "Red Planet" przyszedł czas na: Agrafkę i Piramidę w Dębicy, Sfinks, Meduzę, Arkadię w Ropczycach oraz Toxic w Krzeszowie. Setki rozkręconych imprez od 13 lat! jest założycielem i właścicielem Agencji Collectiv.

_____________________


DJabeł (Waldemar Wacko) Człowiek od samego początku związany z zespołem. Bardzo dobre występy mówią same za siebie! Piekielna sobota z DJablem to własnie jego sprawka. Potrafi przeprowadzić dopiętą na ostani guzik klubową noc jak i imprezę okolicznościową. Pozytywną energię na występach słychać i czuć. Prawa ręka zespołu na której wszyscy mogą polegać.
_____________________


Głogi (Konrad Głogowski)
Prezenter muzyczny i dj, który ciągle doskonali swoje umiejętności. Wyróżniający się na tle wykonawców. Człowiek potrafiący rozkręcić każdą imprezę! Jego podejście zdecydowanie go wyróżnia. Jest mocną podstawą stworzonego zespołu. Przyciąga na swoje występy mnóstwo publicznosci która przychodzi posłuchać własnie jego!
_____________________


Agata Kapustka
(Wokalistka)
Agata posiada nietuzinkowy talent wokalny oraz najlepsze z możliwych cech artysty: miła aparycja i uroda. Poza śpiewem głeboko zaangażowana w taniec salsy typu bachata. Na występach czaruje wszystkich, począwszy od kobiet po mężczyzn. Zdecydowanie najbardziej oryginalny członek zespołu.
_____________________Magda Smoła (wokalistka)

Młoda artystka posiadająca dojrzały i mocny wokal. Swietnie radzi sobie na scenie i potrafi odnaleść się w każdej sytuacji. Niewątpliwy talent! To najkrótsze i najtrafniejsze słowa.
_____________________
Osoby zaprzyjaźnione (będące podwykonawcami firmy Collectiv)Remi Karaś to osoba z charyzmą. Każda edycja imprezy Electronic Beauty zaszczycona była jego występem. Artysta prezentuje jednolity styl Trance co charakteryzuje jego twórczość. DJ z powołania i pasji, to krótki i trafiający w sedno opis artysty.
_____________________Didog (Sebastian Dziedzic) DJ preferujacy klubowe brzmienia takie jak Electro House, Tech House itp. Od 2011r wykonawca imprez dla firmy. Jest jednym z  rezydentów Electronic Beauty. Dopracowane przejścia zawsze cechowały tego znakomitego DJ-a. Pasja oraz dyscyplina to niewatpliwie dodatkowe atuty oraz droga na sam szczyt kariery.
_____________________
Masz talent i chcesz dołączyć do naszego zespołu??? Moze to właśnie Ciebie szukamy? Nie zwlekaj, oferujemy wyposażenie i wiedzę wraz z przygotowaniem niezbędnym do rozwinięcia twoich umiejętności.

Szukaj na stronie

Loading

Ostatnio dodane galerie

___________________

Ostatnio dodane filmy

___________________

Sonda

___________________

Zaufali nam: